info@ersaray.com.tr 0224 342 46 80 Adres: Otosansit 104. Sk. No:13

ERSARAY

ERSARAY YANGIN SÖNDÜRME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

1995 yılından bu yana Türkiye’nin yangın güvenlik sektöründe önde gelen lider firmalarla, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, montaj ve bakım hizmetleri ile çok geniş yelpazedeki yangın korunum sistemlerini zengin deneyimi ile birlikte müşterilerimize sunmaktayız. Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermektedir.

TSE ve ISO belgelerine sahip dolum tesisimiz teknolojiyi takip eden felsefesi ile kaliteyi ön planda tutarak donatılmıştır. Alanında uzman ekibimiz her geçen gün üretim alanımızı araştırma ve geliştirmeyle kapasitesini arttırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yangın korunum sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üretici firmalarının iş birliği ve kendi üretim olanaklarımızı birleştiren bir anlayış içinde, global düzeyde yaşam alanlarının ve sanayi tesislerinin yangın risklerini en aza indirmek amacıyla, uygulamalarımızda, teknik hizmetlerde ve ticari faaliyetlerimizde bizim açımızdan en önemli unsur olan uzman mühendislik kadrosu ve kaliteli personel ile çalışmaktan asla vazgeçmedik.

Modern yönetim ve üretim anlayışının gereği olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde daha iyi hizmet, daha kaliteli ve çeşitli ürünlere imzamızı atmak, aydınlık bir geleceğe yol almasını gönülden dilediğimiz bir ülkemizde, Yangın Güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir. Bu yolda ülkemizin hammadde, işgücü ve bilgi birikiminden faydalanarak bunları proje ve imalatlarımıza yansıtıp ülke kalkınmasına faydalı olmak vazgeçilmez ilkemizdir.

 

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için bize ulaşın

0541 235 16 16

0 (224) 342 46 80

info@ersaray.com.tr
Otosansit Büyük Oto Tic. Merkezi
104. Sokak No: 13 Yıldırım/BURSA